BA00156C-7329-4BAF-A8FD-ADC87FD5CC03

Blog Finezjo

Aktualności 26 Stycznia 2022 3 min

Karta pediatryczna dostępna w Finezjo!

Karta pediatryczna dostępna w Finezjo!

Nigdy nie ukrywaliśmy, jak ważne dla nas, autorów Finezjo, jest zdanie naszych użytkowników. Staramy się, aby kierunek rozwoju aplikacji odpowiadał nie tylko zmianom zachodzącym w ochronie zdrowia (np. system P1), ale przede wszystkim był zgodny z najczęściej padającymi sugestiami. Tak też narodził się pomysł na kartę pediatryczną, której preludium jest już dostępne w Finezjo!

Czytaj więcej
Kwestionariusz oceny niepełnosprawności WHODAS 2.0 dostępny w Finezjo

Kwestionariusz WHODAS 2.0 – czym jest, do czego służy i jak z niego korzystać, wyjaśnia dr n. med. Agnieszka Ćwirlej-Sozańska, członkini Rady ds. Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania, Niepełnosprawności i Zdrowia.

Czytaj więcej
Tylko fizjoterapeuci mają bezpłatną aplikację dokumentującą pracę

Krajowa Izba Fizjoterapeutów jest jedynym samorządem medycznym w Polsce, który udostępnia swoim członkom narzędzie do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej – mówi Ernest Wiśniewski, wiceprezes KRF ds. rozwoju i zarządzania finansami.

Czytaj więcej
Aktualności 27 maja 2020 2 min

Prowadź dokumentację w Finezjo!

Prowadź dokumentację w Finezjo!

W połowie kwietnia br. weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia nakładające na fizjoterapeutów obowiązek prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej oraz stosowania Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania, Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF). Na początku tego roku Krajowa Izba Fizjoterapeutów udostępniła Finezjo – darmową aplikację internetową umożliwiającą prowadzenie pełnej dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej.

Czytaj więcej
Aktualności 16 marca 2020 4 min

Finezjo – krok w przyszłość fizjoterapii

Finezjo – krok w przyszłość fizjoterapii

Aplikacja Finezjo wystartowała na początku stycznia, wprowadzając zarządzanie indywidualną praktyką fizjoterapeutyczną w standardy drugiej dekady XXI wieku. Pierwszy miesiąc był niewątpliwie czasem próby– z ciekawością czekaliśmy na sygnały od tych, którzy jako pierwsi zaufali Finezjo. Zdecydowało się na ten ruch blisko 20% zarejestrowanych w kraju indywidualnych praktyk fizjoterapeutycznych.

Czytaj więcej
Finezjo. Aplikacja dla fizjoterapeutów, jakiej jeszcze nie było!

Czy istnieje aplikacja stworzona z myślą o potrzebach fizjoterapeutów i ich pracy? Dziś mogę śmiało powiedzieć: istnieje i nazywa się Finezjo. Jej tworzeniu przyświecała idea programu, który będzie uwzględniał specyfikę różnorodności naszej pracy i dostosowywał się do potrzeb użytkowników, a nie odwrotnie.

Czytaj więcej